English  Latviešu  Русский 
Katalogs

 

Piezīmes par pasūtīšanu:

Lielākā daļa nopērkamo preču ir pieejama nopirkšanai tādā daudzumā, kādā tās ir iespējams pievienot savam grozam.
Ja Jums ir nepieciešams vairāk, nekā ir iespējams pievienot - droši rakstiet!

Tajā brīdī, kad Jūs veicat pasūtījumu, preces kas atrodas Jūsu grozā tiek rezervētas.
Ja Jūs izvēlaties apmaksāt savu pasūtījumu ar bankas pārskaitījumu, vēlams to izdarīt 3 darba dienu laikā.
Ja rodas nepieciešamība, šo termiņu var pagarināt.


Atlaižu sistēma

LatvianCrafts ir spēkā 1 veida automātiskās atlaides: Uzkrājums no visiem iepriekš veiktajiem pasūtījumiem caur Jūsu lietotāja profilu.

 


Kā var saņemt atlaides:

1. Reģistrējoties mūsu veikala sistēmā un uzkrāt atlaidi no visiem veiktajiem pasūtījumiem:

    Kopējā iepriekš pasūtīto preču vērtība 50€ un vairāk - 2% atlaide no preču vērtības
    Kopējā iepriekš pasūtīto preču vērtība 150€ un vairāk - 4% atlaide no preču vērtības
    Kopējā iepriekš pasūtīto preču vērtība 300€ un vairāk - 6% atlaide no preču vērtības
    Kopējā iepriekš pasūtīto preču vērtība 400€ un vairāk - 8% atlaide no preču vērtības
    Kopējā iepriekš pasūtīto preču vērtība 500€ un vairāk - 10% atlaide no preču vērtības
   
2. Izmantojot atlaižu kodus un dāvanu kartes.
   
Atlaides nesummējas! Ja vienlaicīgi spēkā ir vairākas atlaides - vērā tiek ņemta tikai lielākā.

Distances līgums

 

  1. Vispārējie noteikumi un kontaktinformācija

 

Šis līgums tiek slēgts starp uzņēmumu „Jūrmalas Studija” SIA, Reģ. Nr. LV40003882260, Juridiskā adrese: Skolas iela 38/84, Jūrmala, LV-2016, (turpmāk tekstā Pārdevējs) un Pircēju, kas veic pirkumu www.latviancrafts.lv interneta veikalā (turpmāk tekstā LatvianCrafts.lv). Distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem, kas veikti LatvianCrafts.lv.

 

1.1. Veicot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies ar šajā Līgumā ietvertajiem noteikumiem un viņš tiem piekrīt. Pircējs apņemas ar Līguma noteikumiem iepazīties katrā iepirkšanās reizē.

1.2. Pārdevējs patur tiesības jebkurā brīdī vienpusēji grozīt un papildināt Līguma noteikumus. Pēdējo reizi šie Noteikumi tika atjaunoti 2024. gada 17. martā.

1.3. Veicot pasūtījumu, Pārdevējam ir nepieciešama Pircēja piekrišana apstrādāt personas datus, to apstrāde izskaidrota sadaļā “Privātuma politika”.[1] 

1.4. Kontaktinformācija:

Biroja/Noliktavas adrese: Jūrkalnes iela 1, Rīga, LV-1046, Latvija

Mājaslapa: www.latviancrafts.lv

Biroja tālruņa numurs: +37127894884

E-pasts: LatvianCrafts@LatvianCrafts.lv

 

2. Preču pasūtīšana

 

2.1. Pasūtījumi tiek veikti caur tīmekļa vietni www.LatvianCrafts.lv, lai iegādātos preces, Pircējs var izvēlēties veikt pirkumu ar vai bez reģistrācijas.

2.2. Pārdevējs Pircēja pasūtījumu komplektēšanu veic savā darba laikā, kas norādīts LatvianCrafts.lv sadaļā "Kontakti"[2] . Pārdevējs nosūta Pircējam rēķinu par pasūtījuma pieņemšanu e-pastā. Ja Pircējs nesaņem apstiprinošu rēķinu, tad pasūtījums nav pieņemts.

2.3. Pircējam, veicot pasūtījumu, ir jānorāda patiesa informācija par sevi. Ja pasūtījuma brīdī Pircēja dati ir nepilnīgi vai arī ir pamatojums uzskatīt, ka dati ir fiktīvi, Pārdevējs patur tiesības nepieņemt pasūtījumu izpildei.

2.4. Preces rezervācija ir 5 darba dienas no pasūtījuma brīža, pasūtījums tiek atcelts, ja pasūtījums netiek apmaksāts 5 darba dienu laikā.

2.5. Pircējam ir tiesības anulēt savu pasūtījumu līdz preču piegādes brīdim, par to paziņojot Pārdevējam norādot pasūtījuma numuru.

2.6. Pārdevējs neatbild par sekām, ja Pircēja datora vai citas ierīces ekrāna īpatnību dēļ interneta veikala preču attēls atšķiras no preču izskata dabā.

 

3. Preču cenas un atlaižu sistēma

 

3.1. Preču cenas LatvianCrafts.lv norādītas eiro valūtā.

3.2. Visas LatvianCrafts.lv preču cenas ir norādītas ar pievienotās vērtības nodokli (PVN). Grāmatas un žurnāli ar 12% PVN, pārējās preces – 21% PVN. Preces cena ir tāda, kāda tā ir norādīta pasūtījuma veikšanas brīdī līdz saistību pilnai izpildei.

3.3. Preces piegādes maksa nav iekļauta norādītajā preces cenā.

3.4. Tikai LatvianCrafts.lv reģistrētiem Pircējiem ir iespēja iegūt automātisko atlaidi.

 

Atlaides uzkrājums veidojas no visu iepriekš veikto pirkumu vērtības. Jo lielāka pasūtījumu kopsumma, jo lielāka pieejamā atlaide.

 

Summa

Atlaide

50€ un vairāk

2% atlaide no preču vērtības

150€ un vairāk

4% atlaide no preču vērtības

300€ un vairāk

6% atlaide no preču vērtības

400€ un vairāk

8% atlaide no preču vērtības

500€ un vairāk

10% atlaide no preču vērtības

 

3.4.1. Atlaides piegādes izmaksām netiek piemērotas.

3.4.2. Pircējam ir tiesības izmantot atlaižu kodus un dāvanu kartes. 

 

4. Apmaksas kārtība

 

4.1. Pircējs, veicot pasūtījumu, var izvēlēties Pasūtījuma apmaksas veidu – bankas pārskaitījums, maksājums ar Paypal vai pēcapmaksu, saņemot preci klātienē Pārdevēja birojā.

4.1.1. Bankas pārskaitījums – pēc pasūtījuma noformēšanas uz Pircēja norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīta vēstule, kas satur pasūtījuma nummuru un Pārdevēja bankas kontu uz kuru jāveic pārskaitījums. Veicot pārskaitījumu, obligāti jānorāda pasūtījuma numurs.

4.1.2. Paypal – pēc pasūtījuma noformēšanas klients tiek novirzīts uz Paypal maksājuma portālu, kurā Pircējs var veikt pasūtījuma apmaksu, izmantojot savu bankas karti vai Paypal kontā esošo naudu.

4.1.3. Pēcmaksa – Ja LatvianCrafts.lv sadaļā "Kontakti"[3]  ir norādīts, ka pasūtījumus iespējams izņemt klātienē, tos var apmaksāt arī saņemšanas brīdī Pārdevēja birojā, iepriekš sazinoties ar Pārdevēju par datumu un preces saņemšanas laiku.

 

5. Preču saņemšana un piegāde

5.1. Preces tiek nodotas Pircējam tikai pēc pasūtījuma pilnīgas apmaksas.

5.2. Pasūtot preces, Pircējs var izvēlēties vienu no preču saņemšanas un piegādes veidiem: Pasta pakalpojumi, Omniva pakomāti,  kurjerpiegāde vai preču saņemšana birojā.

5.3. Preču saņemšana birojā – Pasūtot preces Latviancrafts.lv, laukā par preču piegādi, Pircējs var norādīt “Saņemt preci birojā”. Kad pasūtījums tiek nokomplektēts, Pārdevējs izsūta sms uz Pircēja norādīto tālruņa numuru un notiek vienošanās par preču saņemšanas datumu un laiku. Ja Pircēja pasūtījums ir apmaksāts, tas var tikt glabāts līdz 30 dienām Pārdevēja birojā. Ja pasūtījums netiek izņemts šajā laika periodā, to atceļ, atgriežot Pircējam pasūtījuma summu. Ja pasūtījums nav atmaksāts, tas tiek glabāts 5 darba dienas, pēc tam tiek atcelts, ja Pircējs ar Pārdevēju nav vienojušies par izņemšanas datumu.

5.4. Kurjera piegādes tiek nodrošinātas tikai  Jūrmala – Rīga teritorijā. Piegādes datums, laiks un vieta tiek saskaņota Pārdevējam sazinoties ar Pircēju.

5.5. Piegāžu laiki, termiņi, izmaksas un nosacījumi norādīti LatvianCrafts.lv sadaļā "Piegāde"[4]  (http://www.latviancrafts.lv/shop/auxpage_piegade/).

5.6. Gadījumā, ja Pircēja pasūtītās preces nav pieejamas noliktavās un tās ir speciāli jāpasūta no ražotāja kā arī citos neparedzētos gadījumos, Pārdevējs informē Pircēju par piegādes iespējamo kavēšanos. Gadījumā, ja Pircējs ir zaudējis interesi iegādāties preci tās piegādes termiņa dēļ, Pircējam ir tiesības anulēt Pasūtījumu un Pircēja iemaksātā summa (ieskaitot transporta izmaksas) tiek atgriezta Pircējam.

5.7. Pircēja pienākums ir sekot kontaktinformācijas pareizībai, veicot pasūtījumu, lai izvairītos no kavējumiem un pārpratumiem, piegādājot preces. Pārdevējs un Kurjers nav atbildīgi par kavējumiem un pārpratumiem, piegādājot preces, kas radušies datu neprecizitātes gadījumā, veicot pasūtījumu.

5.8. Ja piegāde Pircējam nav iespējama Pircēja vainas dēļ, un Pircējs nav savlaicīgi paziņojis par neiespējamību pieņemt preci, Pircējs sedz preces piegādes atkārtotās piegādes izmaksas.

5.9. Pircējs apņemas pats pieņemt preces, uzrādot derīgu personas apliecinošu dokumentu. Ja Pircējs pats nepieņem preces, kaut arī preces ir piegādātas uz Pircēja norādīto adresi, Pārdevējam ir tiesības nodot preces citai personai, kura atrodas norādītajā adresē, un Pircējam nebūs tiesību izteikt Pārdevējam jebkādas pretenzijas par preču piegādi nepareizajai personai.

5.10. Pēc preču saņemšanas Pircējs pārbauda piegādāto Preču atbilstību pasūtītajām Precēm un pasūtītajam daudzumam. Ja Pircējs konstatē, ka sūtījumā nav atbilstošs preču daudzums vai piegādātas pasūtījumam neatbilstošas preces, Pircējam nekavējoties, ne vēlāk kā Preču saņemšanas dienā par to ir jāinformē Pārdevējs, pretējā gadījumā uzskatāms, ka piegādātas pasūtījumam atbilstošas preces, pasūtījumam atbilstošā daudzumā. Pārdevējs sazināsies ar Pircēju, lai vienotos par trūkstošo preču kompensēšanu.

 

6. Garantija un atteikuma tiesības

 

6.1. Pirms sākt izmantot iegādāto preci, Pircējam jāizlasa preces lietošanas instrukcija (ja tāda ir). Preci jālieto saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

6.2. LatvianCrafts.lv piedāvātajām precēm garantija tiek nodrošināta saskaņā ar preces ražotāja noteiktajiem garantijas apkalpošanas nosacījumiem, bet ne mazāk kā 2 gadi.

6.3. Ja Pircējs ir iegādājies preci ar defektu, tad obligāti jāsazinās ar Pārdevēju, lai vienotos par preces maiņu.

6.4. Pircēja pienākums ir saglabāt un nesabojāt pasūtītās preces oriģinālo iepakojumu.

6.5. Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumu, Pircējs var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no distances līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt Pārdevējam iegādāto preci. LatvianCrafts.lv sadaļā “X” Pircējs var elektroniski aizpildīt un iesniegt atteikuma veidlapu.[5] 

6.6. Pārdevējs apņemas 14 dienu laikā no "paziņojuma par atteikumu" saņemšanas dienas atmaksāt preces tiešās izmaksas, tajā skaitā nav preču atpakaļatgriezšanas transporta izmaksas (Pasta, Omniva utml. pakalpojumi). Pārdevējs ir tiesīgs aizsturēt atmaksu Pircējam līdz prece vai tās nosūtīšanas dokumentu saņemšanai.

 

6.7. Patērētājs ir atbildīgs par preces vērtības samazināšanos, ja prece izmantota citā nolūkā, nevis preces rakstura, īpašību un darbības noskaidrošanai. Pircējam ir tiesības pārbaudīt preces īpašības tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt parastā veikalā.

 

7. Nobeiguma noteikumi

7.1. Visi strīdi starp Pārdevēju un Pircēju tiek risināti sarunu ceļā, ja tas nav iespējams – likumā noteiktā kārtībā.

7.2. Pircēja tiesību neievērošanas gadījumā iespējams griesties Patērētāju tiesību un aizsardzības centrā (www.ptac.gov.lv)

 


PRIVĀTUMA POLITIKA

 

1. Personas datu apstrādes Pārzinis un apstrādātājs:

 

1.1. Personas datu apstrādes Pārzinis un apstrādātājs ir SIA “Jūrmalas Studija”, reģ. nr. LV40003882260, Juridiskā adrese: Skolas iela 38-84, Jūrmala, LV-2016.

1.2. SIA “Jūrmalas Studija” kontaktinformācija ar personas datu apstrādi saistītajos jautājumos ir: LatvianCrafts@LatvianCrafts.lv, +37127894884.

 

2. Vispārīgie noteikumi

 

2.1. Šajā privātuma politikā sniegta informācija par to, kā tiek vākti un apstrādāti personas dati Klientam izmantojot tīmekļa vietni www.LatvianCrafts.lv (turpmāk – LatvianCrafts.lv). Klients tiek aicināts rūpīgi izlasīt šo Privātuma politiku, pirms sākt izmantot LatvianCrafts.lv pakalpojumus. Ja Klients nepiekrīt šai Privātuma politikai, tiek ieteikts  neizmantot tīmekļa vietni www.latviancrafts.lv.

 

2.2. SIA “Jūrmalas Studija” rūpējas par Klientu privātumu un personas datu aizsardzību, ievēro Klientu tiesības uz personas datu apstrādes likumību saskaņā ar Eiropas Parlamenta un padomes Regula Nr.2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un Fizisko personu datu aizsardzības likumu.

 

2.3. SIA “Jūrmalas Studija” ir tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas Privātuma Politikā, publicējot tās LatvianCrafts.lv.

 

3. Dati, uz kuriem attiecināma Privātuma politika.

 

3.1. Privātuma politika ir attiecināma uz datu apstrādi neatkarīgi no tā, kādā formā vai vidē Klients sniedz personas datus (SIA “Jūrmalas studija” interneta veikalā www.latviancrafts.lv, papīra vai elektroniskā formātā, vai pa tālruni) un kādās informācijas sistēmās vai papīra formā tie tiek apstrādāti.

 

4. Datu apstrāde.

SIA “Jūrmalas Studija” apstrādā šādus datus:

 

4.1.  Klienta vārds, uzvārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs, dzimums, reģistrētiem lietotājiem – sistēmas lietotājvārds;

4.2. Uzņēmuma nosaukums un rekvizīti, ja Klients ir juridiska persona;

4.3. Dzimšanas datums (pēc Klienta izvēles);

4.4. Preču piegādes adrese;

4.5. Klienta bankas dati;

4.6. Cita informācija, ja Klients vēlas to sniegt;

4.7. Informācija par produktu un pirkumu;

4.8. Sīkdatnes (tīmekļa vietas pārlūkošanas dati) – dati par LatvianCrafts.lv ieskaitot Klienta ģeogrāfisko atrašanās vietu, interneta pārlūka tipu, ierīci, kāda tiek izmantota;

4.9. Datums, laiks un interneta pārlūkošanas apjoms, atrašanās vieta pārlūkošanas brīdī;

 

5. Klienta personas datu apstrādes mērķi

 

5.1. SIA “Jūrmalas Studija” apstrādā personas datus, lai nodrošinātu kvalitatīvu, savlaicīgu un Klientam ērtu apkalpošanu pasūtījuma izpildes un garantijas laikā, kas sevī ietver:

5.1.1. Rēķinu sagatavošanu un nosūtīšanu;

5.1.2. Klienta atbalsta nodrošināšanu un sūdzību izskatīšanu saistībā ar pārdotajām precēm;

5.1.3. Klienta maksājumu un parādu administrēšanu;

5.1.4. Klienta informēšanu par jaunumiem LatvianCrafts.lv produktu klāstā un īpašajiem piedāvājumiem;

5.2. SIA “Jūrmalas studija” apstrādā personas datus, lai nodrošinātu iekšējos procesus, dokumentu apriti, to arhivēšanu  un citus procesus pietiekamā apjomā.

5.3. SIA “Jūrmalas studija” apstrādā personas datus, lai, veicot tirgus analīzi, attīstītu LatvianCrafts.lv darbību.

 

6. Klienta personas datu iegūšana

 

SIA “Jūrmalas Studija” Klienta personas datus iegūst:

 

6.1. Klientam apmeklējot, reģistrējoties vai veicot pirkumus interneta veikalā www.latviancrafts.lv;

6.2. Klientam iegādājoties preces LatvianCrafts.lv noliktavā klātienē;

6.3. Identificējot Klientu, kad tas sazinās ar LatvianCrafts.lv ar e-pasta, sociālo tīklu vai tālruņa palīdzību, jo vēlas saņemt jebkādu informāciju par precēm, pieteikt preču rezervāciju, izteikt ierosinājumus vai pieteikt sūdzību;

 6.4. Klientam piedaloties LatvianCrafts.lv izsludinātajos konkursos, loterijās vai aptaujās.

 

 

7. Automatizēta lēmumu pieņemšana un profilēšana

 

7.1. Lai sniegtu Klientam personalizētu saturu un rekomendācijas, SIA “Jūrmalas Studija” izmanto automatizētu datu analīzi un lēmumu pieņemšanu, ieskaitot profilēšanu. Profilēšanā Klienta dati tiek automatizēti, grupēti un analizēti, lai vēlāk Klientam pielāgotu atbilstošu saturu. Lai labāk noteiktu Klientu vajadzības un intereses dati var tikt kategorizēti pēc dažādām pazīmēm piemēram vecuma, atrašanās vietas,  iepirkšanās paradumiem u.tml.

 

8. Klienta tiesības ierobežot savu datu apstrādi

 

8.1. Klientam ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret savu personas datu apstrādi, kura notiek pamatojoties uz Klienta piekrišanu. Klients var nepiekrist, ka viņa dati tiek apstrādāti tiešā mārketinga mērķiem un var atteikties no komercpaziņojumu saņemšanas, rakstot uz e-pastu LatvianCrafts@LatvianCrafts.lv vai zvanot pa tālruni +37127894884. Pieteiktās izmaiņas stāsies spēkā trīs darba dienu laikā.

8.2. Ja personas dati tiek apstrādāti ar mērķi slēgt līgumu un/ vai sniegt pakalpojumu Klients nevar saņemt pakalpojumu (veikt pirkumu), ja netiek sniegti atbilstošie personas dati un nav iespējams tos apstrādāt.


Jūsu grozs jūtas vientuļš
 
Jaunumi